Pracownia projektowa Fresko

Nasza pracownia zajmuje się obsługą klientów prywatnych, firm oraz instytucji. Dbamy o aranżację każdej przestrzeni, maksymalnie wykorzystując jej walory, dbając o jej rozwój i właściwe rozmieszczenie różnych elementów architektonicznych oraz dekoracyjnych.

Nie boimy się wyzwań oraz podejmowania trudnych tematów. Od samego początku współpracy dbamy o nawiązanie pozytywnych relacji z naszymi klientami, które pomagają przygotować nam pożądany projekt. Posiadamy szerokie portfolio bardzo różnych realizacji oraz przygotowanych projektów, które pozwoliły nam zyskać wiele pozytywnych rekomendacji. Tworzymy projekty budynków, elewacji, wnętrz, architektury ogrodniczej oraz różnych elementów dekoracyjnych.

O nas

Firma Fresko zajmuje się kompleksowym wykonawstwem prac związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Poszukujesz profesjonalnego i doświadczonego architekta? Skontaktuj się z naszą firmą. Nasze biuro mieści się w Lublinie.

Kontakt

Fresko architekt wnętrz Leszek Juchkiewicz ul. Fabryczna 2 20-301 Lublin Kom:602 687 242 E-mail:fresko@post.pl Otwarte:Pon – Pt: 8:00 – 17:00
fresko.pl wszelkie prawa zastrzeżone © 2019. Wykonanie liftnet.pl