Gaca Centrum – realizacja

Recepcja w Gaca System w Lublinie
Rowery stacjonarne w sali treningowej w Gaca System
Strefa spa w Gaca System

Gaca Centrum

Kategoria: Realizacje – wnętrza publiczne

W czasie realizacji dopilnowaliśmy, aby ta w całości oddawała to, co przestawiliśmy w projekcie. Nowoczesne centrum odchudzania dzięki właściwej aranżacji stwarza szerokie możliwości zarówno dla właściciela jak i klientów.

Zgodnie z oczekiwaniami inwestora centrum pełni kilka funkcji i w ten sposób zostało zaaranżowane. Posiada gabinety, gdzie przyjmowani się pacjenci, salę ćwiczeń, spa oraz bar. Każde z części posiada swój unikatowy i indywidualny wygląd.

Gabinety oraz recepcja wyróżniają się lekkimi oraz przyjemnymi barwami. Nie zabrakło również elementów drewna, które jest przyjemne w odbiorze i eleganckie.

Sala ćwiczeń to odcienie szarości, urozmaicone zielenią oraz białymi lampami umieszczonymi na suficie.

Strefa spa to strefa komfortu i odpoczynku, zadbaliśmy o to, aby jej wnętrza dokładnie to przekazywały użytkownikom. Dodatki aranżacyjne z Dalekiego Wschodu pomagają klientom zregenerować siły i rozluźnić się po wyczerpujących ćwiczeniach. Niezwykle ciekawie prezentuje się sufit, który zamyka i dopełnia tę przestrzeń.

W barze przygotowaliśmy kolory antracytu i czerwieni, ożywione białymi dodatkami  w formie dekoracji na ścianie oraz stolików.

 

O nas

Kontakt

Fresko architekt wnętrz Leszek Juchkiewicz ul. Krokusowa 4, 20-204 Lublin Kom:602 687 242 E-mail:pracownia@fresko.pl Otwarte:Pon – Pt: 8:00 – 17:00
fresko.pl wszelkie prawa zastrzeżone © 2019. Wykonanie liftnet.pl